لرستان
جستجو:
 
علاقه به مقام و ثروت سبب رشد نفاق در قلب خواهد شد ، همان طور كه آب باران سبب رشد گیاهان می باشد. پیامبر اعظمEnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
بازدید مدیرکل دفتر مرکزی حراست دیوان محاسبات کشور از روند بازسازی مناطق سیل زده استان لرستان
1398/07/14
آقای قاسمی مدیرکل دفتر مرکزی حراست دیوان محاسبات کشور به همراه آقای زینلی مدیرکل دیوان محاسبات استان لرستان از روند بازسازی مناطق سیل زده استان لرستان بازدید کردند. در این بازدید که با همراهی آقای رضایی مدیرکل بنیاد مسکن استان لرستان صورت گرفت، روند بازسازی مناطق سیل زده استان در مناطق مختلف از جمله بخش معمولان و بویژه روستای حیات الغیب که در حادثه سیل فروردین ماه سالجاری به صورت صد در صد تخریب شده بود، مورد بررسی قرار گرفت.
در این برنامه، آقای قاسمی ضمن تشکر از اقدامات صورت پذیرفته، با اشاره به پیش رو بودن فصل سرما در کشور اظهار امیدواری نمود که با مشارکت حداکثری مردم و مسئولین امر، کار بازسازی واحدهای سیل زده استان لرستان سرعت یابد.
آقای زینلی مدیرکل دیوان محاسبات استان لرستان نیز با تقدیر از اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در بازسازی مناطق سیل زده استان، روند پرداخت تسهیلات بلاعوض، متناسب با درصد پیشرفت ساخت واحد های در حال احداث را مناسب خواند و افزود: یقیناً مشارکت همگامی مردم و مسئولین در امر بازسازی موجب تسریع در روند بازسازی واحدهای آسیب دیده از سیل خواهد شد.
همچنین آقای قاسمی مدیرکل دفتر مرکزی حراست دیوان در حاشیه این سفر، با تعدادی از همکاران دیوان محاسبات استان لرستان نیز نشست های عمومی و خصوصی داشته و از یکی از گروه های حسابرسی مستقر در دانشگاه لرستان بازدید نمود.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر
ورود به ایمیل اختصاصی
ورود اعضا
نظرسنجی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/